TEKNİK EKİP

TEKNİK EKİP

Tüm bir yıl boyunca ekipmanlarınızın bakımını profesyonel şekilde yapmayı bilen personel ve mühendislik eksperleri, herhangi bir inşaat makina ya da ekipmanının ömrü boyunca büyük öneme sahiptir.

Sahip olduğumuz, hizmet destek ekibimiz global kalitede müşterilerimize servis sunmak için gerekli  deneyim, bakım araçları, alet, tesis, eğitim ve yeteneklere sahiptir.  Teknisyenlerimizin yıllık eğitimlerine önemli derecede yatırım yapmakta ve ana üretici firmalarımızın hepsinin şart koştuğu eğitimleri yerine getirmekteyiz.

Temeltek, oldukça eğitimli ve kalifiye olan mühendis ve teknisyenlerden oluşan bir kadroya sahiptir.  Personellerimizin yıllık eğitimlerine oldukça yatırım yapmakta ve fabrika eğitimleri aracılığı ile yeni teknolojiler konusundaki bilgilerimizi güncel tutmaktayız.  Ortadoğu, Afrika ve Asya’da bulunan bölgelerin herhangi birine personel sevk edip operasyon gerçekleştirebilecek kabiliyete ve yeterliliklere sahip bulunmaktayız.  Merkezi Türkiye’de bulunan şirketimizin hizmetleri gerçekleştirebilmek için gerekli tesis ve ekipmanları da mevcut bulunmaktadır.  Bunların da ötesinde şirketimiz, kendi imkanları ile kontratları icra edebilecek güce sahiptir.

Üretici firmaların gerçekleştirdiği yıllık eğitimelere katılmayı desteklemekteyiz.  Temeltek, eğitimli mühendislik ve teknisyen kadrosuytla temsilini yaptığımız tüm ürünler için iyi bir müşteri memnuniyeti desteği sağlamaktadır.

Temeltek kontrat icrası konularında oldukça deneyimli bir ekibe sahip olmakla birlikte taleplere zamanında yanıt vermenin önemli olduğu bilgisine  de vakıftır.  Makina ve ekipmanlarınıza 7 gün 24 saat servis vermeye hazırız.  Müşteri memnuniyetine inanmakta ve sahip olduğumuz pörtföyle kanıtlanmış bir müşteri memnuniyetimiz bulunmaktadır.

Temeltek, genel olarak temsiliyetini yapmadığımız markaları da içine alacak şekilde her türlü ve markada ekipmanın bakımını yapabilecek bir kadroya sahiptir. Vinç, fore kazık makinaları, devasa taşıyıcılar, loderler, derin temel uygulama makinaları, forkliftler, madencilik makinalarını da içine alacak şekilde her türlü ekipmanın tamir ve bakımını gerçekleştirebilmekteyiz.  Temeltek sizlere satış, kiralama ve ürün desteği sunmaktadır.  Kaliteli bir ekipman bakım şirketi olarak herzaman bizden daha fazla çaba bekleyebilirsiniz.