PERİYODİK BAKIM

PERİYODİK BAKIM

Düzenli olarak gerçekleştirilen rutin bakım hizmetleri, bir proje sırasında ya da aracınız yolda iken oluşabilecek büyük arızaların olma olasılığını azaltırken ağır iş makinalarınızı, araçlarınızı ve ekipmanlarınızı etkin kılmanın en iyi yoludur.

Temeltek’in  makina bakım uzmanları, Türkiye, Ortadoğu ve Asya’da her türlü  iş makinası ve ekipmanlarınızın önleyici ve rutin bakım gereksinimlerini ele alabilecek kapasiteye sahiptir.  Makinalarınızın marka ve modeline bakılmaksızın, bakım gereksinimlerini anlayan mühendis ve teknisyenlerden oluşan kendi bünyemizde özel ekiplerimiz sizlerin hizmetindedir.

Ekipmanlarınız için  koşullara göre değişken olarak uyarlanabilen önleyici  bakım sözleşmeleri ve planları sunarak, size sunduğumuz hizmetlerde kaliteyi sağlama konusunda hırslıyız.  Size sunduğumuz hesaplı tekniklerle, makinalarınızın sağlığını olumlu düzeyde tutup onları gelecek yıllar için hazır kılabiliriz.  Bizimle Önleyici Bakım Söşleşmesi yaparak,  ekipmanlarınızın rutin bakım hizmetlerini teminat ve güvence altına almaktasınız.  Bizim sunduğumuz bu hizmet önleyici bakım hizmetlerine harcayacak zamanı ve kaynakları olmayan şirketler için büyük avantaj sağlayabilir.