HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Temeltek derin temel işlerinde ve inşaat işlerinde kullanılan tüm ekipman ve makinaların bakım ve tamirat hizmetlerini sunmaktadır.

Ağır iş makinalarınızı korumak ve bakımını yapmak bu ekipmanlar birer yatırım olduğundan oldukça önem arz eder.  İnşaat ekipman ve makinalarına yatırılan para dikkate değer bir meblağı ihtiva eder ve inşaat sektöründe sahip olduğunuz makinalar işletmenizin can damarını oluşturur. Makinalarınız çalışamaz durumda ise, işletmenizin bundan etkilenmesinin yanı sıra projeleriniz de eş zamanlı olarak etkilenir. Temeltek, makina bakım ve filo bakım yönetimi konusunda işletmenizin tüm teknik gereksinimlerini gidermek için özel ağır iş makinası ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında kısaca aşağıda belirtilen başlıklar bulunmaktadır.

•  Bozulmuş ya da iş göremez ekipmanlarınız onarımı
•  Ekipmanlarınız rutin bakım ve kontrolleri
•  Ekipmanların hep yeni gibi kalması, çalışması için ve projelerinizde iş kayıplarını   önleyici bakım hizmetleri
•  Makina sahiplerine yedek parça tedariği konusunda danışmanlık hizmetleri
•  Ekipman ve makinalarınızı çalışır durumda tutmak ve işe hazır halde tutmak için müşterilere danışmanlık hizmetleri
Makina durum tanılama ve sistem kontrolü gibi operasyonları yapıp filonuzun yönetimine katkıda bulunabilir ve makinalarınızın durumlarını takip edebiliriz.  Ayrıca yatırımınızdan daha fazla verim alabilmeniz için makinalarınızın ömrünü uzatabiliriz.  Deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik ekibimizle, filonuzu gelecek yıllarda maksimum düzeyde çalışır vaziyette tutacak deneyim ve yeterliliğe sahibiz.