FİLO BAKIM VE ONARIM

FİLO BAKIM VE ONARIM

Çeşitli araçlardan oluşan bir filonuzun olmasını gerektiren bir müesseseyi çalıştırıyorsanız, filonuzdaki araçlar iş yerinizin  yüreğini ve ruhunu oluşturduğundan ve onların olmayışı işinizin  şiddetli derecede bir durgunluğa sebebiyet vereceğinden  onlara önem vermelisiniz.  Tüm araç ve makinalarınızı üst derece operasyonel kılmak için verilen çaba istenmeyen ve görülemeyen aksaklıklara karşı tam bir sigortadır. Temeltek, rutin bakım hizmetleri sunmakta, şimdi ve gelecekte işletmenizi operasyonel kılmaktadır.

Uygulanacak bakım programı veya bu programın çapı sizlerin taleplerine bağlıdır.  Uzmanlarımız performans ve bütçe açısından size en uygun olanı sunmada ve bu başlangıç noktasından itibaren sizlere hizmet sunmaya hazırlar. Yapılan her bir işlem size detaylı bir şekilde açıklayıp sizin kendi kayıtlarınız için gerekli olarak açık ve tam raporları da sizlere sunacağız.

Bugün bizimle iletişime geçip Temeltek’in ağır iş makinası ve ekipmanları bakım hizmetleri ile dinamik bir filo bakımı sayesinde işinizi daimi olarak faal kılın!