AĞIR İNŞAAT MAKİNALARI BAKIM ONARIM

 • Mafsallı Araçların Bakımı
  2

  Günümüzde, filonuzun masraflarını aşağıya çekmek için yeni teknolojileri ve en iyi bakım tekniklerini takip etmek oldukça hayatidir. Belirlediğiniz strateji doğrudan araçlarınızı etkilemekte ve çalışmalarınızın etkisini geliştirmekte, araçlarınızın ömrünü uzatmakta ve sahip olduğunuz mafsallı kamyonlarınızdan mali açıdan daha fazla verim alabilmektesiniz. Temeltek’in profesyonel mühendislik ekibi sizlere şantiyelerinizin ya da yaptığınız işin koşullarına göre size hangi aracın uygun olduğu ve ne tür bir bakım planı izlenmesi konusunda danışmanlık hizmeti verip sizlere en iyi bakım hizmetlerini sunacaktır. Temeltek vermiş olduğu bakım ve onarım hizmetleriyle filonuzu faal ve etkili kılmak için tüm yeterliliklere sahip bir firmadır.

  01

  image-1
 • 02

  image-1

  Bekho Kepçe Bakımı
  4

  Tüm bekho loderler dizel bir motora sahip olduğundan birbirlerine benzer bakım gereksinimleri vardır; ancak kullanmış olduğunuz marka ve üzerinde çalışmakta olduğunuz şantiye koşullarına bağlı olarak özel bakım gereksinimleri bulunmaktadır. Bekho aracı bir şantiyede en etkin çalışan araçlardan birisidir ve bakım konusunda oldukça ihtimam gerektirir. Tüm profesyonellerin de bildiği gibi bekho makinaları rutin olarak bakıma gereksinim duyar ki Temeltek’in mühendislik profesyonelleri uygun bakım planları ve araç filonuzu nasıl yönetmeniz gerektiği konusunda size en iyi hizmetleri sunacaktır.
 • Paletli Mini Kepçe Bakımı
  2

  Paletli mini kepçelerinize periyodik bakım uygulamak size binlerce liradan tasarruf yapmanız konusunda yardımcı olduğu gibi projeleriniz esnasında oluşacak aksakların önüne geçmenizi de sağlayabilir. Temeltek’in mühendislik ekibi projelerinizin şartlarına en uygun bakım planları konusunda danışmaklık sağlayacak ve filonuzdan daha fazla verim almanızı sağlayacaktır. Periodik ve önleyici bakım hizmetlerine yaptığınız yatırımlar gelecek için daha fazlasını tasarruf etmede yardımcı olacaktır. Buna ek olarak Temeltek, filonuzdaki paletli mini kepçeler için hesaplı program dışı bakım hizmetleri de sunmaktadır.

  03

  image-1
 • 04

  image-1

  Dozer Bakımı
  5

  Önlemek her zaman iyileştirmekten daima daha iyidir. Ekipmanlarınızın yaşına, coğrafik bölgeye veya hava koşullarına bakılmaksızın uygulayacağınız tutarlı bir bakım programı dozelerinizin çalışır durumda kalmasını sağlayacaktır. Yaş dozerlerin performansı konusunda oldukça önemli bir etmendir. Eğer ikinci bir dozer aldıysanız, bakım konusunda daha fazla ihtimam göstermeniz gerekmektedir. İkinci el bir dozer yıllarca çalışıp yıpranmış durumda olduğundan, performans otomatik olarak düşecektir. Fakat biz Temeltek mühendisleri ekipmanlarınızın performansını artırıcı teknikleri biliyoruz.
 • Ekskavatör Bakımı
  10

  İster kendi ekskavatörünüz isterse kiraladığınız bir ekipman olsun, makinanınız en iyi durumda tutmak hayati önem taşır. Bunların ötesinde, bakımlı bir makine, çalıştığı ömrü boyunca size yüksek bir performansla hizmet eder. Bu ekipmanlarınıza tepesinden altına her yerine iyi bakmanızı gerektirir. Ekipmanınızın altı ayrıca önem arz eder, çünkü ileri hareket için gerekli olan tüm donanımlar burada bulunmaktadır. Ekskavatörlerinizin bakımı konusunda daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz bugün bizimle iletişime geçebilir ve ekipmanlarınızın bakımı konusunda size yardımcı olabiliriz.

  05

  image-1
 • 06

  image-1

  Nokta Dönüşlü Yükleyici Bakımı

  Bir proje ya da operasyon süresince , iyi bakılmış nokta dönüşlü bir loder, en çok yararlanılan , çok yönlü ve oldukça verimli makinalardan biridir. Makinanınızın ömrünü size sunacağımız hizmetler ve danışmanlık sayesinde uzatabilir ve daha fazla verim alabilirsiniz. İyi bir günlük bakım programı aracınızın ömrünü uzattığı gibi aracınız sürekli bakım altında olacağından kayıplarında önüne geçebileceksiniz.
 • Paletli Loder Bakımı
  2

  Paletli dozelerinizde uygun palet ve şasi bakımlarını yapmak onarım masraflarını ve makinalarınızın bozuk kalmasını önlemenizde oldukça büyük öneme sahiptir. Şasi, palet ve diğer mekanik ekipmanların hepsini günlük olarak kontrol edip makinalarınızı profesyonel olarak ele alıyoruz. Teknisyenlerimiz şasi yani gövde altındaki kısımlarda ve içeriklerde yabancı madde kalıntısı ve diğer aksaklıklar için denetimler düzenler. Aşırı derecede yıpranmış veya zarar görmüş şasi elamanları paletlerin performasını düşürdüğü gibi dayanıklılıklarını da azaltır. Bu yüzden sizi bütçenizde tutmak için hangi bakımın yapıldığı, gerekli olan parçalar veya yapılması gerekenler konusunda rutin olarak raporlar hazırlar ve devamlı bilgilendiririz.

  07

  image-1
 • 08

  image-1

  Lastik Tekerli Loder Bakımı
  3

  Lastik tekerli yükleyicinizden azami düzeyde yakıt verimi, minimum işletme giderleri ve çalıştığı her dakikasından verim almak istersiniz. Temeltek’in mühendislerinin, operasyonlarınızı her yönüyle geliştirmek, daha hızlı ve verimli kılmak için size sunmaktan memnuniyet duyacağımız çözümlerimiz var. Verimli bir operasyon yürütmek işletmenize rekabet avantajı sağlayacaktır. Bu yüzden sizlerin hizmetine uzman ekibimizi verip nasıl yapılacağı veya nasıl yapmanız gerektiği konusunda danışmanlık vermekteyiz. Bugün bizimle iletişime geçin ve lastik tekerli yükleyicilerinizin bakımı, onları en üst düzeyde verimli bir şekilde çalıştırmak ve yarınlara hazırlamak için danışmanlık hizmeti alınız.
 • Kompaktörler Bakımı
  4

  Kompaktörler az bakım gerektiren makinalar olduğundan, vibratör silindirlerin ihmal edilme olasılığı yüksektir. Bizim size sunduğumuz servisler aracılığı ile, üretici firmanın koşullarına göre bir bakım programı hazırlar ve makinalarınızın performansını en üst düzeyde tutmak için periodik bakım uygularız. Uyguladığımız mühendislik kalitesi ile sizi bütçede tutar ve operasyon sırasında makinanızda oluşacak aksaklıkları gidererek performans ile ilgili potansiyel masraflarınızı azaltır ve dolayısıyla daha fazla tasarruf yapmanızı sağlarız. Buna ek olarak, yapılacak iş ya da projede olası gecikmeleri, zamansız onarımları ve acil parça değişimlerini mühendislerimizin uzmanlığı sayesinde önleyebilirsiniz.

  09

  image-1
 • 10

  image-1

  Greyder Bakımı
  8

  Greyderinizi ister ilk aşama olan saha temizlenmesi ve çakıl yerleştirme işinde kullanın ister asfalt dökmeden önce çakılı düzlemekte kullanın, makinanıza iyi bakım yapılması gerekir; böylece operatörün yönetimine tam uyan bir greydere sahip olursunuz. Greyder sistemindeki tüm otomasyon özelliklerine hakim olmak iyi bir mühendislik bilgisine sahip olmayı gerektirir; bu noktada Temeltek’in mühendisleri, makinalarınızı her yönüyle opere edilebilir tutmak için bakım servislerimiz aracılığı ile ekipmanlarınıza gerekli bakım ve onarımı sağlamaktan memnuniyet duyar.
 • Otoyol Dışı Araçlar Bakımı

  Otoyol dışı araçlarınız yani şu devasa makinalar sizin için çok sıkı çalışırlar. Otoban inşaasından köprü inşaasına her ne tür proje yapıyorsanız yapın bu devasa makinaları iyi kondisyonda tutmak kolay bir iş değildir, fakat iyi bir bakım hizmeti düşük maliyetler, daha az arıza verme ve kullanım esnasında ortaya çıkan etmenlerden daha az etkilenmeyi sağlar. Temeltek ağır mühendislik projelerinde bu araçların bakımında sizlere hizmet sunmaktadır. Projelerinizde herhangi bir aksaklığı önlemek için sizlere kaliteli bir bakım hizmeti sunmanın güvencesini veriyoruz.

  11

  image-1
 • 12

  image-1

  Otoyol Araçları Bakımı

  Taşımacılık ve lojistik yapıyor ve bir tır filosu yönetiyorsanız, araçlarınızı çalışır tutmak için uygun bir bakım hizmeti ile araçlarınıza iyi bakıldığından emin olmalısınız. Temeltek’in mühendisleri sizelere hesaplı çözümler sunarak filonuzun her türlü hava koşuluna ve mevsime hazırlamanın teminatını vermektedir. Sizlere lastikler, bakım, yakıt, güvenli sürüş ve acil durumlara hazır olma gibi durumların yanı sıra araçlarınız için önleyici ve periyodik bakım programları konusunda danışmanlık vermekte ve bakım hizmetleri sağlamaktayız.
 • Teleskopik Forklift Bakımı

  Teleskopik forkliftlerin sahibi olmak ve onları opere edebilmek kolaydır. Bu ekipmanlar, uygun ataşmanlar takıldığında tarım, arazi düzleme, yükleme ve boşaltma, inşaat malzeme depolarında mataryel taşımasında, park garajı inşaatlarında ve daha bir çok endüstriyel uygulama gibi bir çok iş sahasında geniş yelpazeli bir kullanıma sahip makinalardır. Tahıl, mısır, üst toprak, ve başka elementlerin operasyonu etkileyeceği ya da aracın ömrünün azalabileceği bigi mücadele gerektiren ortamlarda çalışmaktadırlar. Bu yüzden bizim sunduğumuz bakım hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır.

  13

  image-1
 • 14

  image-1

  Tekerli Ekskavatörler Bakımı
  2

  Temeltek’in sunmuş olduğu bakım hizmetleri tüm ekskavatörlerin yanı sıra lastik tekerli ekskavatörleri de kapsamaktadır. Kaliteli bir bakım hizmeti, sadece aracınız bozulduğunda yapılan bir çalışma değildir. Temeltek’in sunmuş oldupu bakım hizmetleri müşterilerimize araçların yatmasını herhangi bir arıza olmadan önce önleyecek hesaplı çözümler sunmaktadır.
 • Lastik Tekerli Skreyper Bakımı
  2

  Lastik tekerli skreyper makinası diğer yükleme boşaltma ekipmanları kullanılmadan büyük hacimlerdeki agregayı uzun mesafelere taşıma konusundaki yeteneklerinden dolayı çakıl ve agrega operasyonlarında oldukça kullanışlı araçlardır. Bu makinalar, içinde kaya bulunmayan mataryelleri taşırken sıklıkla en düşük maliyetleri ihtiva ederler. Tüm skreyperler uzun ömürlü ve dayanıklı şekilde üretilmişlerdir fakat hareketli birçok parçaları vardır ve üretkenlikten düşmemeleri için bu makinaların da bakıma ihtiyacı vardır. Temeltek, bünyesindeki kaliteli mühendislik ve teknisyen ekibiyle makinalarınızı çalışır tutmada size hizmet sunmaktadır.

  15

  image-1
Embed iList - İş Makinası Bakım Onarım