Temeltek sivil inşaat, madencilik, devlet inşaat projeler, otoban projeleri ve ıslah çalışmalarında müşteri memnuniyetini sağlamakta olup Türkiye ve çeşitli ülkelerde sağlam bir portföye sahiptir. Tasarım ve mühendislik çözümlerinin yanı sıra inşaat projelerinde siz müşterilerimize sağlam bir çözüm ortağı oluyoruz.  Ülkemizde ve ülke dışında büyük projelerin bir parçası olarak katma değeri olan işlere imza atıp Temeltek kimliğiyle var olmaktan gurur duyuruyoruz.  Kalite üzerinde oluşturduğumuz çalışma ve bir şeyler üretmek ahlakımızı yeni teknoloji ve standartların takipçisi olarak gün ve gün yeniliyor dinamik servisler sunuyoruz.

Bir projenin tamamlanmasıyla hiçbir kuruluşun ya da şirketin temelleri yeniden inceleme gibi olanağı yoktur, ya da oradaki çalışmayı görme imkanı yoktur. Bu yüzden üzerinde çalıştığımız her hangi bir projede verdiğimiz işlerin uzun vadede hata vermemesi ve her türlü koşula dayanıklı olması gerekir.  Bunun yanı sıra bir bina pazardan aldığımız ve iki gün sonra yenisini alacağımız bir emtia yatırımı değildir, müşterinin güven duyduğu gibi yüzyıllar boyunca sağlam kalacak temelleri inşa etmeyi bir görev biliyoruz.  Bu, yaptığımız işlerdeki kalite ölçütümüzü yansıtan en iyi anlayıştır.

Fore kazık makinaları, jet grout makinaları, ankoraj makinaları, çeşitli inşaat ekipmanları ve deneyimli profesyonel kadromuzla birkaç projeyi üstlenebilecek bir kapasiteye sahibiz.  Sahip olduğumuz bu kapasite ile müşterilerimizin kalite beklentisini en üst seviyelerde karşılayabilmekte ve projelerin başarılı olmasının anahtarlarını üretmekteyiz.

Verdiğimiz servisler arasında şunlar bulunmaktadır;