Temeltek,  kalite konusunda süreğen bir gelişime inanan bir firmadır.   Temel işleri ve ilgili mühendislik çalışmaları konusunda teknolojinin her zaman takipçisi olarak müşteri memnuniyetini hedefleyen bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Arkasında gururla duracağımız çalışmalar sunmak bizim en önemli prensiplerimizdendir.

Bu hedeflerimize ulaşabilmek için, Temeltek olarak işimizle alakalı kalite yönetim sistemlerine ve ilgili yasalara bağlı kalarak hizmet vermekte, kaliteli iş sunmaktayız. Müşterilerimizin kalite beklentisini karşılarken yasalara uyumlu duruşumuzla yaptığımız işin kalite konusunda yasal temellerini oluşturmaktayız. Oluşturduğumuz bu sistemin bir parçası olarak gelişimi önemsemekte ve kalite politikamızı geliştirmek için çaba sarf etmekteyiz.

Hedeflerimize giden yolda başarıyı elde edebilmenin tek yolunun ürün ve hizmet kalitesini geliştirmek, sunduğumuz kaliteli işin üstünde hizmet vermeye odaklanmak da politikamızın bir parçasıdır.

Şirketimizin tüm kadroları hizmet kalitesini artırıcı faaliyet yürütmek ve kaliteyi artırıcı önlemler almak konusunda sorumlu davranmakta ve organizasyonumuzun bir parçası olarak bunun için çaba sarfetmektedir. Temeltek, personellerinin gelişimi açısından gereken eğitimleri aldırmakta ve süreğen gelişime katkı sağlamaktadır.  Gurur duyacağımız hizmetler sunarken bazen istediğimiz hedefleri yakalayamabilir ve müşterilerimizden şikayet de alabiliriz. Bu noktada Temeltek, müşteri görüş, yorum veya eleştirilerini kalite sistemimizin gelişiminin bir parçası olarak görmekte ve müşterilerimizden gelecek şikayet ve önerileri dikkate alıp durumları profesyonelce analiz edip çözümler sunmaktadır.

Kalite politikamız dahilinde bulunan prosedürler ve ilgili kanunlar organizasyonumuzun standardın üstünde hizmet sağlayabilmesi için kalite sistemimizin vazgeçilmez parçalarıdır.  Bu manada, Temeltek, yöneticileri kalite ve güvence sistemimiz kapsamında verilen servisleri rutin olarak denetler ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar.